CONCURS: Your summer story!

Salut,

Avem placerea sa te anuntam ca avem un concurs care se va desfasura in perioada 12 -30 mai si unde poti castiga un bagaj de cala pentru plecarea ta in State. Dacă te inscrii in concurs primesti automat un cadou de la noi – un luggage-tag pentru bagajul tau.

Pune imaginea cu locatia unde iti vei petrece vara pe Facebook-ul personal ca si cover cu hashtag-ul #studenttravel şi aduna cât mai multe like-uri de la prieteni. Cine strange cele mai multe like-uri in aceasta perioada va fi declarat castigator urmand sa fie anunţat ulterior.

Trimite-ne si un e-mail cu linkul la pagina ta de Facebook la adresa [email protected] prin care sa iti anunti participarea in concurs.

*Nu vor fi luate în considerare voturile din partea unor profile false (ex. tip like / share exchange). Utilizatorii care vor folosi aceste mijloace vor fi descalificați.

Chiar daca nu vrei sa participi, daca iti place poza cu statul unde vei merge, te incurajam sa o folosesti ca si cover pe Facebook🙂

Get ready! Your summer story will start soon!

Vezi regulament concurs aici!

Participanti concurs:

Cristina Alina Lupu link https://www.facebook.com/lupucristinaalina?fref=ts

Carolina Rebeja https://m.facebook.com/carolina.rebeja?ref=bookmarks

Simina Petrice https://www.facebook.com/petrice.simina

Vlad Rosca https://m.facebook.com/rosca.vlad.3?ref=bookmarks

Elod Jakab https://www.facebook.com/elod.jakab

Delia Piscoiu https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1182752235170435&id=100003070102760&set=a.257913334321001.51667.100003070102760&notif_t=like&notif_id=1494593659615103&ref=m_notif

Ioana Cristina Bejan https://www.facebook.com/ioana.cristina.86

George Darius Marusca  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1290090644362237&set=a.358717657499545.77529.100000839423645&type=3&theater

Iulia Bilovolschi https://www.facebook.com/iulia.bilovolschi?fref=ts

Ionela Ardelan https://www.facebook.com/ionela.ardelean

Cristina Badia https://www.facebook.com/photo.php?fbid=444544029222651&set=a.105696673107390.1073741827.100010011723738&type=3&theater

Alexandru Furculita https://www.facebook.com/FurculitaAlexandru

Bogdan Andries https://www.facebook.com/bogdy.alex

Adina Silochi https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1402553726472848&set=a.347525131975718.78647.100001547011522&type=3&theater

Gyori Hunor  https://www.facebook.com/gyori.hunor?fref=ts

Maria Vlad https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1627530117280771&set=a.318876371479492.82559.100000713952415&type=3&theater

Mihai Paduraru https://www.facebook.com/myco2001

Stefan Petrescu  https://www.facebook.com/stefan.petrescu.98

Ralisa Ielciu https://www.facebook.com/ralisa.ielciu

Ilinca Floria Antonescu https://www.facebook.com/ilinca.antonescu

Laura Dana Ciocan https://www.facebook.com/laura.dana.334

Ruxandra Ciocea https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1334729459907894&set=a.309795379067979.69848.100001125571538&type=3&theater

Oana Vranceanu https://www.facebook.com/vranceanu.oana

Alexandru Daniel Popescu https://m.facebook.com/photo.php?fbid=427433447643256&id=100011298126919&set=a.111617799224824.1073741827.100011298126919&source=44&ref=bookmarks

Madalina Emirali https://www.facebook.com/Amira.emirali

Liviu Gabriel Stanciu https://m.facebook.com/stanciu.liviu30?ref=bookmarks

Lili Paparus https://www.facebook.com/lili.paparus

Razvan Lupu https://www.facebook.com/Razvi94

Elisa Avadanei https://www.facebook.com/avadanei.elisa.52

Ion Bodean https://www.facebook.com/ion.bodean.1

Anca Marin https://www.facebook.com/anca.marin22

Alexandra Cambasteanu https://www.facebook.com/alexandraaa642

Ioana Oancea https://www.facebook.com/profile.php?id=100004391160906

Alexandru Cazan https://m.facebook.com/daniel.alexandru.92?ref=bookmarks

Sfabu Giulia  https://www.facebook.com/giulia.sfabu?fref=ts

Gabriel Veselu https://www.facebook.com/TckVese

Anamaria Ardeleanu https://www.facebook.com/annamari.ardeleanu

Norbert Torok https://www.facebook.com/torok.norby

Cornelia Vrabie  https://www.facebook.com/VrabieCornelia?fref=ts

Jennifer Kalmar https://m.facebook.com/jennifer.kalmar.1

Eliza Bodor  https://www.facebook.com/eliza.boldor?fref=ts

Ioan Flaviu Ardel https://www.facebook.com/flaviu.yoan

Diana Dumitriu https://www.facebook.com/diana.dumitriu.18

Paula Melania Pasca https://www.facebook.com/FluFFy.Paula

Paul Cius https://www.facebook.com/profile.php?id=100001478323613&fref=ts

Andrei Popa https://www.facebook.com/andrei.popa.1671

Hanrietta Kiss https://www.facebook.com/Henycy

Tomi Balint https://www.facebook.com/tomi.balint?fref=ts

Clau Ratiu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1310320072355531&set=a.728706363850241.1073741829.100001326511012&type=3&theater

Urs Andreea Bianca https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1862699653746385&set=a.413236245359407.117746.100000191041968&type=3

Mintau Cristian  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1621187704598235&set=a.339703149413370.98600.100001210644318&type=3&theater

Camelia Hercut https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1323298574419888&set=a.231589393590817.56291.100002192758009&type=3&theater

Frandes Carmen https://www.facebook.com/frandes.carmenioana

Molnar- Fekete Vivien https://www.facebook.com/vivien.molnar.16

Vrinceanu Dragos  https://www.facebook.com/dragos.vrinceanu.7

Karola Benedek https://www.facebook.com/karola.benedek?fref=ts

Rares Deiac https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1492893537451385&set=a.252575764816508.57345.100001922587203&type=3&theater

Pop Dumitru https://www.facebook.com/dumitrupop0206

Denes Reka https://www.facebook.com/reka.denes.9

Lazea Ioana https://www.facebook.com/ioana.lazea
Rosca Crina  https://m.facebook.com/crina.rosca93

Rus Raluca https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1320774088017769&id=100002555714002&set=a.184362944992228.40680.100002555714002&source=44&ref=bookmarks

Voloceai Gelu https://www.facebook.com/voloceai.gelu

Ciubotariu Catalin https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1368840583181516&set=a.312828768782708.70657.100001667622798&type=3

Pavliuc Lia https://www.facebook.com/lia.pavliuc

Juverdianu Maria-Luisa https://www.facebook.com/marialuisa.juverdianu?hc_ref=NEWSFEED

Marcu Maria https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmarks

Marilai Andrei https://www.facebook.com/andrei.marilai

Sfetcu Cristina https://www.facebook.com/cristina.sfetcu.9

Rosu Razvan Cristian https://www.facebook.com/rosu.razvancristian

Csaba Ambrus https://www.facebook.com/csaba.ambrus

Mészáros Orsolya https://www.facebook.com/meszarosorsi04

Krisztina Szabo https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10209049725869302&set=a.3307737421252.2123552.1502554466&type=3&theater

Rodica Valentina https://www.facebook.com/Valentina.Rodica.94

Vranceanu Iulian https://www.facebook.com/vranceanu.iulian

Gabriela Lupascu https://www.facebook.com/gabriela.lupascu.9

Razvant Alexandru https://www.facebook.com/alex.razvan.942

Anamaria Bichiu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1424765187591139&set=a.292585840809085.66715.100001730154117&type=3&theater

Alex Coman https://www.facebook.com/ioan.coman.370

Baciu Andrei Gabriel https://www.facebook.com/gabriel.baciu.54

Richard Jarai https://www.facebook.com/richard.jarai.1

Mitruly Arpad https://www.facebook.com/arpika?fref=ts

Teofil Wallter https://www.facebook.com/profile.php?id=100013784471297

Nicoleta Nedelcu https://www.facebook.com/nicolle.niko16

Andrea Zaharachescu https://www.facebook.com/andrea.zaharachescu

Marian Pascariu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1522063667866480&set=a.286310904775102.67058.100001885830999&type=3&theater

Mihaela Ileana https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1489209674478033&set=a.405024992896512.96849.100001670459121&type=3&theater

Ceban Oxana https://www.facebook.com/oxana.ceban.79

Lungu Victoria https://mobile.facebook.com/viktoria.lungu.7?_rdc=1&_rdr

Andreea Coteata https://www.facebook.com/andreea.coteata.9

Szoke Erik https://m.facebook.com/erik.szoke

Balint Robert https://touch.facebook.com/balint.robert1

Tasnadi Marta https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1643471075681279&set=a.429804487047950.111769.100000552086366&type=3&theater

Stroia Alex https://www.facebook.com/stroia.alex.9?fref=ts

Marin Dumitru https://www.facebook.com/didimari12

Polyac Evelyn https://www.facebook.com/evelyn.polyak

Alex Dadu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1460120057396298&set=a.318656518209330.71737.100001949544427&type=3&theater

Szabolcs-Ervin Szigeti https://www.facebook.com/Szabys

Alexandra Barbara Bodnar https://www.facebook.com/bodnar.a.barbara

Diana Pop https://www.facebook.com/profile.php?id=100002628829059

Ciprian Onofrei https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1318657218210807&set=a.259692150773991.61246.100001996254124&type=3&theater

Tiberiu Cristian Varga https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1520733567956851&set=a.390307497666136.95495.100000606660522&type=3&theater

Popa Andreea https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1446776562010504&set=a.312489942105844.71402.100000345221308&type=3&theater

Eduard Alexandru Nastase https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1548035865270248&set=a.278113645595816.63528.100001915493983&type=3&theater

Alexandra Nichita https://m.facebook.com/alexandra.ionelaaa?refid=8

Focsa Irina https://m.facebook.com/irinnafocsa

Rigmányi Bernadett https://www.facebook.com/rigmanyi.bernadett

Filip Ioan Gut https://m.facebook.com/gioanfilip?ref=bookmarks

Patrick Anthony https://www.facebook.com/PatrickDanci

Andi Ujfalvi https://www.facebook.com/andi.andii.35

Andreea Timpu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1451885251498444&set=a.323837380969909.75794.100000309495015&type=3&theater

Adelina Sirghi https://www.facebook.com/photo.php?fbid=549368952118527&set=a.145244692530957.1073741826.100011362810955&type=3&theater

Pelin Alexandru https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1453138504742688&set=a.325814154141801.75716.100001396571336&type=3&theater

Patricia Duma https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1313339422066330&set=a.367824353284513.78181.100001708559090&type=3&theater

Chyntia Gligor https://www.facebook.com/chui.aka.chuwix

Maxim Pavlicenco https://www.facebook.com/pavlicenco

Andreica Raul  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001386370175

Laczko Andrea https://www.facebook.com/andrea.laczko.75

Dushi Sergio https://www.facebook.com/hyfrfr?fref=ts

Adespei Diana https://www.facebook.com/diana.adespei

Nichitoi Nicoleta   https://www.facebook.com/nicoleta.nichitoi96

Madalina Postolachi https://m.facebook.com/madi.postolachi?ref=bookmarks

Vaida Bogdan https://m.facebook.com/profile.php?id=100003629254186

Truta Diana https://m.facebook.com/truta.dianabianca

Obu Ezekiel  https://m.facebook.com/?_rdr#~!/chuks.ezekiel.3?ref=bookmarks

Wallter Teofil https://www.facebook.com/profile.php?id=100013784471297