Address: Str. I.C. Bratianu 32/2, 400079 Cluj-Napoca

Email: cluj@studenttravel.ro

Phone: +40-264-592688
Fax: +40-264-590437
Mobile: +40-755-353442

Schedule: Monday – Friday 9:00 – 17:00

Tourism license nr 6677/13.11.2012, Brevet turism no 10141/15.07.2005
Agency Director Cluj-Napoca: Beke-Szabo Istvan
Insurance policy Geroma Nr.IF-i/2938

Address: Str. Grigoras Dinicu Nr.5 Brasov, 500020

Email: brasov@studenttravel.ro

Phone: +40-268-473017
Mobile: +40-756-152513

Address: Str. Bolyai Nr. 34/2, 540067, Târgu-Mureș

Email: tgmures@studenttravel.ro

Phone: +40-265-260026
Mobile: +40-756-068545

Address: Facultatea de Inginerie, Sala IM 406, Asociaţia Solidus, etaj 4, lângă lift, Str. Emil Cioran Nr. 4, 550025 Sibiu

Email: sibiu@studenttravel.ro

Mobile: +40-756-152511

Address: str. Mărăşeşti nr.157, 600115, Bacău

Email: bacau@studenttravel.ro

Mobile: +40-756-152514

Address: Str. Universitatii, nr.3, etaj.2, Oradea

Email: oradea@studenttravel.ro

Mobile: +40-733-513300

Address: str. Stanislav Cihoschi (lângă ASE) nr. 10/A, București

Email: bucuresti@studenttravel.ro

Phone: +40-21-3125922
Mobile: +40-756-068541, +40-770-525834

Schedule: Luni – Vineri 9:00 – 17:00

Address: Bld. Carol I (Copou), clădirea Habitat B, Nr. 4/etaj 2 (deasupra la Friends), 700506, Iași

Email: iasi@studenttravel.ro

Phone: +40-232-272755
Fax: +40-232-272755
Mobile: +40-756-152515

Schedule: Monday – Friday 9:00 – 18:00

Adresa: Complex Studențesc, str. Socrates nr. 2A, Timișoara, 300551

Email: timisoara@studenttravel.ro

Mobile: +40-723-183405

Address: Bd.1 Mai nr.4, Etaj 1, Birou 12, Cartier Areni, lângă Pub Versus, 720226, Suceava

Email: suceava@studenttravel.ro

Mobile: +40-756-152512

Address: Str. Florilor, nr.2, camin E, cam. 104, Galaţi

Email: galati@studenttravel.ro

Mobile: +40-751377695

Email: baiamare@studenttravel.ro

Mobile: +40-751-549-568

Daniela: Email: alba@studenttravel.ro,

Mobil:+40-756-751-793

Address: Targoviste, Aleea Sinaia nr.13, Camin 2, ap.212  130004

Email: targoviste@studenttravel.ro

Mobile: +4-0762-723739

Address: Aleea Studentilor, Cămin Pescărie FN2

Email: constanta@studenttravel.ro

Mobile: +40-745 221905

Contact us





captcha